Види склопакетів для пластикових вікон. Чому важливо знати їхні характеристики та якими вони бувають за своїм призначенням? Як правильно вибрати склопакет для пластикового вікна.

Замінити старі шпалери, прибрати лінолеум і застелити паркет, а на зміну старим дерев’яним вікнам встановити нові вікна ПВХ зі склопакетом. З чого краще почати? Помилкова думка починати ремонт у квартирі з внутрішньої обробки.

Одним із перших етапів ремонту є демонтаж старих дерев’яних вікон. Для того щоб залишитися задоволеними своїми вікнами краще не економити на придбанні нових вікон. Адже термін експлуатації пластикових вікон понад 30 років.

Перед тим як вибрати склопакет, слід враховувати його призначення.

steklopaket-razrezЩо таке склопакет?  

Це конструкція, яка встановлюється у раму таким принципом: скло – повітряний простір – скло.  

Однокамерні склопакети

складаються з двох стекол та однієї повітряної камери.

Товщина склопакета від 24мм до 32мм.

Двокамерні склопакети

складаються з трьох стекол та двох повітряних камер. Базова товщина такого склопакета від 24мм до 44мм. Камери заповнюються розрідженим повітрям або інертним газом, і герметично з’єднані по контуру. Для кращої теплоізоляції повітряні камери заповнюють аргоном чи криптоном. Склопакети мають три види з’єднання: клеєний, запаяний, оплавлений. Чим тонший склопакет, тим нижча шумоізоляція і тепловіддача.

Energosberegayuschie_steklopakety

Енергозберігаючі склопакети

Завдяки сучасним технологіям створені енергозберігаючі склопакети з низькоемісійним склом. Низькоемісійне напилення на основі срібла наноситься на скло.

Скло при цьому залишається прозорим і на перший погляд нічим не відрізняється від звичайних склопакетів.

Товщина нанесення покриття кілька сотих міліметрів. Наносити таке покриття за особливою сучасною технологією.

Однокамерний енергозберігаючий склопакет перевищує теплозберігаючі характеристики двокамерного склопакета майже на двадцять відсотків. Так само варто відзначити, що такий склопакет легший за двокамерний, що дозволяє зменшити навантаження на фурнітуру.

Сонцезахисне скло

steklo-solarЩе одна сучасна новинка – спеціальне сонцезахисне та теплозберігаюче скло CLIMA GUARD SOLAR.

Таке унікальне скло виготовляється з напиленням на основі срібла, що створює ефект так званого фільтра, який пропускає світло, але не нагріває квартиру в сонячний день і має гарний ступінь теплозахисту в холодну пору року. Таке скло має легкий дзеркальний ефект.

Удароміцне скло (триплекс)

Перешкоджати вторгненню у Ваш будинок непроханих гостей ви зможете за допомогою ударостійкого, протиударного скла Триплекс (ламіноване скло) складається з двох або більше стекол, steklo-tripleksякі з’єднані між собою ламінуючою рідиною.

При механічному впливі на скло воно руйнується, але уламки залишаються міцно висіти на плівці, що і є однією з переваг таких склопакетів.

Багатошарове скло Триплекс має звукоізоляційні властивості.
steklo-tripleks1

Для того щоб надати Вашому інтер’єру особливий стиль можна використовувати декоративне, візерунчасте безбарвне або кольорове скло, на всій поверхні якого є рельєфні повторювані візерунки.

uzorchatoe-stekloВізерункове безбарвне скло пропускає світло лише на 75 -80%, а кольорове візерункове скло в залежності від виду візерунка та інтенсивності кольору.

Тоновані склопакети

Удосконалити якість, комфортабельність, зовнішній вигляд вікна дійсно можливо з одним із нововведень – виготовлення тонованих склопакетів.

Тонування скла виконується трьома способами:

  • напилення,
  • використання особового складу,
  • покриття плівкою.

Тонування склопакетів має свою перевагу: безпечна експлуатація; – м’якість денного світла; – Здатність поглинання ультрафіолетових променів.
tonirovan-steklo

Наша компанія пропонує великий вибір склопакетів, які мають безпосереднє відношення до пластикового вікна. Ми маємо сертифікати якості, які відповідають усім нормам та стандартам.

Щоб продовжити термін служби ваших вікон потрібна правильна експлуатація.

ВІКНА СВІТ спеціалізуються на продажі склопакетів і віконних конструкцій, у нас ви з легкістю зможете вибрати найбільш підходящий склопакет з певними характеристиками, формами та розмірами.

Ми забезпечуємо своїх клієнтів: точними вимірами, дбайливою доставкою, бездоганним та точним монтажем, гарантією.

 

Искать по меткам- легко и просто