Жалюзі – важлива деталь інтер’єру та частина декору пластикових вікон, призначена не лише для захисту від сторонніх, але й для створення настрою. Кожен з нас мріє про ідеальний будинок, в якому інтер’єр відповідає стилю власника. Завжди хочеться створити комфорт та затишок для домашнього вогнища та пластикові вікна з жалюзі, одна з головних складових гармонії вашого будинку.

На сьогоднішній день існує безліч способів, за допомогою яких можна створити декор вікна і жалюзі є один з найбільш популярних способів.

Жалюзі поділяються на кілька видів:

  1. Жалюзі горизонтальні
  2. Жалюзі вертикальні
  3. Жалюзі рулонні тканинні

Для створення особливого стилю в кімнаті жалюзі можуть бути виготовлені з різних матеріалів, завдяки цьому інтер’єр приміщення набуває свого характеру.

Кожен елемент, з яким виготовлені, жалюзі по-своєму цікавий і вносить свою особливість в інтер’єр. Наприклад, тканинні жалюзі завжди вигідно виглядали на вікнах, вони вносять в кімнату свою шляхетність і загадковість. Вони підходять для будь-якої кімнати, чи це вітальня, дитяча чи кухня. Вони можуть бути будь-якого кольору, щільності та текстури.

Як правило жалюзі з тканини виготовляються з двох видів матеріалу це жакардові тканини, тканини з принтованим малюнком, фактурні тканини, тканини Black-out і різноманітні дитячі тканини.

Також часто використовуються жалюзі це алюмінієві, їх перевага в тому, що вони відносяться до більш бюджетних варіантів, але при цьому вони не втрачають свій цікавий вигляд. Вони можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі і цим жалюзі є дуже практичними та універсальними.

Неможливо не сказати про дерев’яні жалюзі, вони настільки надають природного і шикарного вигляду, що не може не захоплювати щасливого власника. Щоб домогтися гармонійного інтер’єру в кімнаті дизайнери радять розміщувати поруч дерев’яні меблі.

А для того щоб швидко і недорого прикрасити вікна можна використовувати тканинні жалюзі. Цей варіант є найсучаснішим із усього вищесказаного переліку. Для тканинних ролет можна використовувати не тільки різноманітні кольори а й розміщувати всілякі малюнки та орнаменти. Що не може не тішити споживача.

Вертикальні жалюзі завжди користуються популярністю так як їх можна використовувати для будь-яких приміщень як для житлових так і для виробничих. А також вони чудово захищають кімнату від денного світла, що є не маловажним критерієм.

Бамбукові жалюзі, як і дерев’яні, радують своєю натуральністю та індивідуальністю. Вони стануть окрасою вашого інтер’єру. Завдяки їхній вологостійкості вони чудово підійдуть навіть для ванної кімнати. Вони абсолютно ¦гіпоалергенні  оскільки виготовлені з натуральних матеріалів.

Як ми бачимо сьогодні величезний вибір жалюзі. Найголовніше при створенні інтер’єру вашого будинку дотримуватися свого настрою і стилю і тоді обрані жалюзі будуть радувати не тільки ваш погляд, але і створювати затишок.

 

Искать по меткам- легко и просто