Серед обивателів існує думка, що заміна (монтаж вікон) – це досить просте з технічного погляду питання. Частково це може бути правдою, якщо виконують роботу професіонали. Монтаж пластикових вікон – це не просто брудна і груба робота, а й процеси філігранної точності. І саме тому серйозні фірми не працюють із поганими вікнами. Адже якісно монтувати неякісну конструкцію практично неможливо.

Якщо хоча б одна з умов монтажу порушується, то поступово руйнується не тільки шов, а й будівельні поверхні, звідси можуть з’явитися протяги, конденсат, пліснява та грибки, порушення в роботі відкривання вікна. Отже, недостатньо вибрати якісні вікна, важливо переконатися, що встановлення вікон виконується висококласними фахівцями. Тому, якщо Ви знайшли фірму з дуже низькими цінами, варто задуматися. Професійний монтаж не може коштувати дешево.

Монтаж пластикових вікон поетапно

Завмер перед встановленням пластикових вікон

Отже, монтажні процедури починаються із виміру. Власне, сам замір до встановлення безпосереднього відношення не має, оскільки проводиться окремим етапом. Але якщо не провести грамотні замірні роботи, то фахівці не матимуть змоги провести високоякісний монтаж згодом. Замір, який є першим етапом виробництва та встановлення пластикових вікон, проводиться професіоналом, який крім виміру проводить огляд та оцінку стану віконних отворів. Вимірювання проводиться з обох боків отвору – з приміщення та з вулиці (для визначення глибини чверті).

Згодом отримані дані будуть використані у виробничому процесі, для створення ідеально точної пластикової конструкції під параметри віконного отвору замовника. Акцентуємо вашу увагу на двох моментах.

 1. По-перше, замірник приходить до вас на будинок безкоштовно. Єдине, що вам потрібно буде йому віддати — це свій час, та й не дуже багато.
 2. По-друге, без виклику замірника жодна компанія, що поважає себе, не займатиметься подальшим виробництвом пластикових вікон.

Доставка пластикових вікон


dostavkaДоставка – це не менш важливий процес, ніж встановлення пластикового вікна. Доставка включає комплектування та пакування виробів, навантаження на спеціальні
транспортувальні піраміди, кріплення до пірамід спеціальними ременями.

 • Доставка здійснюється на спеціально обладнаних автомобілях. Наша компанія доставляє Ваші конструкції безкоштовно, з підйомом на поверх.
 • Перед початком монтажу проводиться перевірка конструкцій та прорізів на відповідність розмірам згідно специфікації та вся необхідна підготовча робота.

Монтаж вікон

 • Демонтаж старих вікон проводиться так, щоб зберегти віконний отвір у максимальному вигляді для якісного монтажу. Перед установкою проріз вирівнюють і ретельно очищають від пилу та сміття. До запиленої поверхні не прилипне монтажна піна, якою герметизують монтажний шов.
 • Перед встановленням з конструкції знімають стулки та склопакети.
 • Встановлюють раму в отвір на опорні та розпірні підкладки та вирівнюють по горизонталі за допомогою спеціального інструменту.
 • Після розмітки раму щільно вставляють у отвір і вирівнюють за допомогою схилу.
 • Кріплять конструкції до отвору за допомогою спеціальних кріпильних елементів (будівельних шурупів, анкерних болтів або анкерних пластин). Далі відбувається процес герметизації стику між вікном та стіною за допомогою поліуретанової монтажної піни.
 • Далі монтуються стулки та встановлюються склопакети, регулюється фурнітура. Тобто фахівці перевіряють, наскільки плавно відкриваються і закриваються стулки, чи немає перекосів, чи не заїдають запірні механізми і т.д.
 • За потреби будуть встановлені додаткові елементи, такі як жалюзі, рулонні штори, дитячі замки тощо.  
 • Бригада встановлює підвіконня та укоси. Після цього можна зняти захисну плівку.

Монтаж металопластикових вікон можна проводити цілий рік. Головне пам’ятати, що в зимовий час не можна залишати надовго відкритий віконний отвір. При монтажі вікон фахівцями компанії «Вікна Світ» віконний отвір залишається відкритим не більше 30 хвилин. За цей час, навіть холодною зимою, Ваша квартира не встигне переохолодитись, не постраждають шпалери та батареї опалення. Навряд це зможе здійснити не фахівець.

 

Искать по меткам- легко и просто