У багатьох будинках, що є архітектурною цінністю, встановлені пластикові вікна нестандартних конфігурацій і розмірів. Міняти зовнішній вигляд споруд, встановлюючи традиційні прямокутні конструкції, – нераціонально. А ось замовити купити нестандартні пластикові вікна необхідної конфігурації сьогодні не проблема. Як мінімум – у нашій компанії.

Сучасні технології виробництва ПВХ-конструкцій дозволяють надати профілю будь-якої форми. Також можна замовити відповідні склопакети, підвіконня.

За бажанням ви можете придбати пластикові вікна Rehau, Steko в нашій компанії будь-якої конфігурації – круглі, арочні або трапецієподібні. Вибір за вами. Відгуки клієнтів та фото робіт компанії допоможуть вам зробити правильний вибір. А ми пропонуємо дізнатися більше про нестандартні конструкції.

Арочні вікна

Це конструкції, в яких нижня частина нагадує прямокутник, а верхня є склепінчастою округлою дугою з заданим радіусом. Найчастіше зустрічаються напівциркульні арки. Їх можна побачити у православних та мусульманських храмах, архітектурних спорудах, збудованих у готичному та класичному стилях.

Хоча технології виготовлення пластикових конструкцій майже досконалі, все ж таки деякі обмеження є. Глухі вікна можуть бути вигнуті з радіусом не менше 400 мм, що відкриваються – 440 мм. Для того, щоб замовити арочні вікна у нас просто зателефонуйте.

Круглі металопластикові вікна

Строго кажучи, конструкції не круглі: вони складаються з двох півколів, які надійно з’єднані між собою. Технологія згинання профілю застосовується та ж, що і при виготовленні арочних вікон. Тут також є технічні обмеження, наприклад, враховується не лише радіус, а й загальна вага конструкції.

Залежно від типу відкривання розрізняють кілька видів круглих вікон:

  • глухі;
  • конструкції з однією або двома напівкруглими стулками;
  • нижньопідвісні;
  • середньоповісні.

Круглі вікна рідко використовують у оформленні кімнат. Найчастіше їх можна зустріти в підвальних та горищних приміщеннях, мансардах. Вони складні не тільки у виготовленні, але й у встановленні, тому монтаж пластикових вікон такої форми слід довіряти досвідченим фахівцям. Для того, щоб замовити круглі пластикові вікна – просто зателефонуйте.

Трапецієподібні вікна

Вікна-трапеції чудово підходять для всіх типів приміщень. Вони оригінально виглядають та виділяють будівлі на тлі інших. З виготовленням конструкцій трапецієподібної форми зазвичай не буває труднощів, але варто враховувати, що гострі кути повинні бути не менше ніж 30 градусів. В іншому нічого не обмежує політ фантазії замовника.

Конструкції такої конфігурації гармонійно виглядають в архітектурних спорудах у стилях ретро та романтизм. Також вони можуть покращити освітлення кімнат, якщо в будинку встановлено двосхилий дах.

Вікна-трикутники

Це відмінний вибір для мансард та верхніх поверхів будинків з гостроверхими дахами.

Замовникам, які бажають встановити саме такі вікна, слід пам’ятати, що конструкції цього типу обійдуться суттєво дорожче за традиційні. Різниця пов’язана з великою витратою сировини під час виготовлення. Ще одна причина подорожчання – складний монтаж пластикових вікон трикутної форми.

Особливих обмежень під час виробництва трикутних профілів немає. Якщо кути гострі, вони повинні бути не менше 30 градусів (вимоги ті ж, що й до трапецієподібних конструкцій).

Найчастіше роблять вікна у формі рівнобедрених чи прямокутних трикутників. Їх встановлюють, щоб надати будинкам унікальний зовнішній вигляд. Такі конструкції чудово вписуються в екстер’єри будівель у класичному стилі та хайтек.

Звертайтеся до нашої компанії для отримання консультації, замовлення та монтажу пластикових вікон, балконних блоків, обладнання балконів та лоджій.

 

Искать по меткам- легко и просто