Москітна сітка – в більшості випадків її розцінюють як непотрібний баласт, але це думка помилкова. Москітна сітка є не тільки аксесуаром для вікна, але робить наше життя комфортнішим і безпечнішим.

Вчені стверджують, що в середньому кожного жителя нашої планети комахи кусають приблизно 100 разів на рік. За допомогою москітної сітки Ви зможете захистити себе не тільки від комах, але і від тополиного пуху, пилу, а також створити певну безпеку для дітей та домашніх тварин.

Москітна сітка виготовляється з якісного матеріалу, вона вражає своєю міцністю і тонкістю одночасно. Вона з легкістю може витримати вагу невеликих домашніх вихованців. Сітка практично непомітна, тому вона не псуватиме вигляд з Вашого вікна. Вона складається з невеликих осередків, тому Ваш будинок буде під захистом від надокучливих комах. Легка алюмінієва рамка є основою москітної сітки, вона встановлюється у вікно.

Москітна сітка не тільки захистить вас від комах, вона здатна

1. Захистити від пилу та тополиного пуху, що особливо актуально в період цвітіння тополі.
2. Дозволяє відкривати вікно під час дощу
3. Забезпечує безпеку дітей та свійських тварин

Види москітних сіток

  • Рамкові москітні сітки – дуже популярний і практичний вид москітних сіток.
    Вони добре прилягають до віконної рами, завдяки чому не дозволяють проникати у ваш будинок комарам і пилу. А також простий, але якісний механізм дозволяє легко знімати москітну сітку, це дуже зручно в зимовий період.
  • Розсувна москітна сітка працює як двері купейного плану. Їх дуже зручно розташовувати в компактних приміщеннях, а також на балконах та терасах. Такі москітні сітки нададуть вашому приміщенню оригінального вигляду.
  • Ролетна москітна сітка зручно згортаються у вигляді рулону. Невигадлива конструкція допомагає щільному приляганню до сітки, що перешкоджає проникненню комах, а також можливість залишати москітну сітку в коробці на зиму.
  • Москітна сітка на липучій стрічці – залишається найбюджетнішою з усіх варіантів, але вона має свій термін придатності, на відміну від інших вона не є довговічною. У середньому вона може вам послужити протягом року.

Москітна сітка зовсім не вибаглива, догляд за нею дуже простий. Достатньо протерти її вологою губкою і їй буде достатньо. А якщо ви хочете більш ретельного догляду, ви можете помити її теплою, мильною водою. У сучасному світі складно обійтися без москітної сітки, вона є незамінним помічником у повсякденному житті.

 

Искать по меткам- легко и просто