Здавалося б, москітна сітка це простий і звичайний віконний аксесуар. Але чи це так? На це питання ми й відповімо, детально розглянувши поняття москітної сітки, види сіток та їх функціональні значення.

setka narujnayaМоскітна сітка має дуже важливу функцію –

захист приміщення від комах у той момент, коли вікно відкрито. Погодьтеся, адже так часто хочеться відкрити вікно у прохолодний літній вечір. І саме москітна сітка на вікно допоможе Вам насолодитися свіжим літнім повітрям.

Все завдяки спеціальній структурі сітки:

  • невеликі комірки москітної сітки відмінно пропускають повітря,
  • і, водночас, блокують проникнення навіть найдрібніших мошок.

Крім як на вікна, москітні сітки часто встановлюють і на двері.

Відмінний приклад, де можна переглянути ідеальне функціональне застосування сітки на двері, це москітна сітка для балконного блоку.


Москитные сетки
Москітні сітки виготовляються індивідуально під кожен розмір вікна. Основа москітної сітки – це рама, зроблена з профілів алюмінію, які з’єднані між собою пластиковими куточками. Профіль москітної сітки фарбується в різні кольори, як правило, це білий або коричневий кольори, які ідеально підходять для білих пластикових вікон і ламінованих вікон під дерево відповідно.

Дверні москітні сітки нічим не відрізняються від віконних, крім розміру самої конструкції. Склад полотна та матеріал профілю повністю ідентичні віконній москітній сітці і мають такі ж високі властивості. Єдине, що дверні москітні сітки, як правило, встановлюються в 95% випадків на петлі, тому що двері використовуються не просто для відкривання та провітрювання, а і для проходу.

Сітка, всередині конструкції, виготовлена з полімерного волокна та має нейтральний та приємний для очей сірий колір. Москітні сітки прості в експлуатації, довговічні, не піддаються зовнішнім факторам (погодним умовам), а їх установкою впорається навіть непідготовлена людина.

Москитные сетки ИДЕАЛ

Якісна москітна сітка

Купити у Дніпрі

Компанія «ВІКНА СВІТ» спеціалізується на продажу різних москітних сіток, але свою увагу ми акцентуємо на сітках із профілю ІДЕАЛ. У цих москітних сітках переріз профілю аналогічно перерізу профілю в площині вікна.

Москітні сітки ІДЕАЛ

ідеально прилягають до вікна, за рахунок спеціальних притисків, розташованих по всій конструкції вікна. Сітка не тільки практична в експлуатації, але й досить гарно виглядає з естетичної точки зору.

setka vnutrinyaФункціональні переваги москітної сітки з профілем ІДЕАЛ

  • Зручність та простота установки.
  • Прилягання до вікна максимально ідеальне.
  • Зовнішній вигляд вікна залишається постійним.
  • Встановлюються та знімаються тільки з боку приміщення. Встановлення на вікна з ґратами.

Металеві гачки з нержавіючої сталі, які підтримують сітку на вікні, прикручуються не до рами вікна, а до профілю сітки. Зберігається цілісність вікна. Саме полотно натягнуте досить щільно, а структура матеріалу не дасть розтягнутися сітці навіть через багато років експлуатації. Навіть найдрібніша мошка не проникне до приміщення!
moskit_setka

setka okonaya na petliІДЕАЛ – відмінна москітна сітка, замовити яку можна в компанії «ВІКНА СВІТ».

До вашої уваги також представлені інші сітки з кріпленням за допомогою петлів.

Ці сітки відмінно підійдуть для тих, хто потребує повного відчинення вікна.

 

 

Искать по меткам- легко и просто