Скління балконів та лоджій –

це, мабуть, один з найбільш відповідальних, складних, але, в той же час, найцікавіших моментів у роботі нашої компанії. Балкону слід приділяти особливу увагу не тільки з погляду якості, але і з погляду краси зовнішнього вигляду, дизайну, загального оформлення. І компанія «ВІКНА РАДА» чудово це розуміє. Саме тому ми хочемо докладно і без зайвих слів розповісти Вам, які бувають балкони і, як зробити скління балконів та скління лоджій.
Перш ніж зайнятися питанням скління балкона або лоджії, Вам слід визначитися з видом майбутнього балкона, типом скління та матеріалом.

РЕКОНСТРУКЦІЯ БАЛКОНУ АБО ЛОДЖІЇ

Під реконструкцією балкона або лоджії мається на увазі виконання наступних робіт:

 • За допомогою металевих профілів посилюється парапет балкона.
 • Якщо старе огородження (парапет) у зношеному, поганому технічному стані, відбувається його заміна на нове, металеве.
 • До того ж, балкон можна зробити більше, збільшивши його площу шляхом збільшення по підлозі або, краще, по підвіконню. Тим самим Ви збільшите корисну площу балкона та зможете його використовувати для різних цілей. Незважаючи на те, що винос по підлозі більш витратний, ніж винос підвіконня, такий варіант дозволить збільшити площу балкона до 2 метрів квадратних, що для такого маленького приміщення є істотним збільшенням.
Вынос балкона по подоконнику
 • Якщо балкон або лоджія знаходиться на останньому поверсі, то зазвичай замінюється і дах. Тоді скління балкона буде більш надійним.

ВИБИРАЄМО МАТЕРІАЛ ДЛЯ СКЛЯННЯ ЛОДЖІЙ І БАЛКОНІВ

Після того, як усі можливі роботи з реконструкції виконані, слід визначитися з віконним профілем і склопакетом для вікна. Якщо балкон буде продовженням кімнати, ми однозначно рекомендуємо зупинитися на вікнах з п’ятикамерним або шестикамерним профілем і з подвійним склопакетом. Якщо Ви плануєте облаштувати на балконі робоче місце або невелику зону відпочинку, також радимо Вам зупинити свій вибір на п’яти або шестикамерних профілях.

Робочі балкони фото:

  П’ятикамерний профіль ми також рекомендуємо вибрати для того, щоб забезпечити тепло та звукоізоляцію в приміщенні. Якщо Ви бажаєте залишити балкон або лоджію прохолодним місцем, використовуючи їх тільки для декорації та виходу на свіже повітря, переплачувати не варто. Підійде трикамерна система або алюмінієва конструкція.

ВИДИ СКЛЯННЯ БАЛКОНІВ І ЛОДЖІЙ

Ми готові втілити в життя будь-які Ваші ідеї щодо скління балкона чи лоджії. Але все-таки виділяємо два основні види балконів. Це стандартний балкон з вікнами та обшитим парапетом і французький балкон Більшість замовників зупиняють свій вибір на стандартному склінні балкону. У такому вигляді скління віконні рами з’єднуються між парапетом балконного блоку та його дахом. Сам парапет (балконний блок) обшивається. Найчастіший і практичніший варіант зовнішньої обробки балконного блоку – використання сайдингу. Також користується популярністю та обшивка профільованим листом. Більш вишуканий та ексклюзивний варіант для скління – це французький балкон Класичний варіант французького балкона не передбачає наявність самого балконного майданчика, або він є дуже вузьким. Одна, на думку наших споживачів, французький балкон є балконним блоком, який повністю складається з металопластикових вікон. Така думка встояла і стала асоціацією з повністю заскленими балконами.

Французький балкон фото

Повністю засклений балкон має ряд переваг:

 • Гарний вигляд;
 • Великі панорамні вікна гарантують попадання світла в кімнату;
 • Обшивка французького балкона, як зовні, так і всередині балкона не потрібно;
 • Сама конструкція французького балкона візуально розширює простір.
Перед встановленням французького балкона Ви повинні розуміти кілька важливих моментів: каркас балкона слід зміцнити додатковими елементами.

Порядок робіт зі скління балконів та лоджій:

 1. Наш майстер виїжджає та робить усі необхідні виміри. Виїзд майстра безкоштовно.
 2. Узгодження обраних матеріалів (профіль, склопакет та інші).
 3. Проводяться демонтажні роботи та інші: посилення, винесення, парапет, дах.
 4. Далі, відбувається зовнішнє оздоблення та скління балкона.
 5. Внутрішні роботи: проведення, встановлення лаг, утеплення, чистове оздоблення.
 6. Підключення всіх електричних пристроїв.
 7. Здаємо об’єкт.
Як видно, з перерахованих вище послуг, ми робимо лоджії і балкони по ключ! Виконуємо всі роботи якісно та в строки, практично з нуля!